Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Zwiękrzenie prędkości wycieraczki.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Zwiękrzenie prędkości wycieraczki.

    Zamieszczone przez witachu
    to zacznij od zmiany mechanika, bo takie czary mary jakie sie wyprawiają to szkoda czasu, a moze to a może tamto. ale z tego co piszesz po objawach, to też bym szukał przyczyny w rozrządzie
    To nie mój mechanik, mój rok temu wyprowadził się z Wawy bardzo daleko. Ten wyszedł z przypadku, tam gdzie auto mi się wyłączyło to obok był mechanik więc zaciągnąłem. Z miłą chęcią zmienię mechanika na innego

  • #2
    [O2] Zwiękrzenie prędkości wycieraczki.

    Czy ,a jeśli tak to jak, można zwiększyć prędkość wycieraczki na najwyższym biegu?Nie wiem jak Wam,ale dla mnie to troszkę wolno chodzi ostatni bieg.Nawet nie musi lać jakoś strszliwie a czasem brakuje większej prędkości.jest na to jakaś rada?
    ...a w garażu "zielona kura"...

    Komentarz


    • #3
      shu, wrzuć jakiś filmik to będzie można ocenić. U mnie na maksa to wycieraczki zasuwają jak szalone...
      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

      Komentarz


      • #4

        mam nadzieję ,że coś tam widać.
        ...a w garażu "zielona kura"...

        Komentarz


        • #5
          Faktycznie coś niemrawo chodzą
          Octavia II RS TDI 200/441
          "Wojtek jak ostatnio depnął to buda dotarła do domu 10 minut po podwoziu" :twisted: :diabelski_usmiech

          Komentarz


          • #6
            A nie jest czasem tak, że częstość wycierania zależy od szybkości jazdy?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez mac_aaron
              A nie jest czasem tak, że częstość wycierania zależy od szybkości jazdy?
              W momencie zatrzymania pojazdu prędkość spada (chyba ) o połowę - przynajmniej ja tak mam



              CB Harry II ASC + Triflex

              Pozdrawiam Mirek!!

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez eaglemirek
                W momencie zatrzymania pojazdu prędkość spada (chyba ) o połowę - przynajmniej ja tak mam
                ... raczej o stopień niżej o ile nie masz czujnika deszczu, a o połowę jeżeli jest na przerywanym
                Pozdrawiam
                Marcin

                Komentarz


                • #9
                  Zauważcie ,że jechałem i ze 100 km/h było.Da się podnieść tą prędkość jakoś?
                  ...a w garażu "zielona kura"...

                  Komentarz


                  • #10
                    Moim zdaniem, należy zacząć od przesmarowania sworzni na których osadzone ramiona wycieraczek. Zacieranie się następuje stosunkowo długo i powoli, nie zauważalnie.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X